قیمت lexus 2015 , فروش اقساطی لکسوس , فروش قسطی لکسوس , فروش لیزینگی لکسوس , فروش شرایطی لکسوس , شرایط اقساطی لکسوس , فروش تسهیلاتی لکسوس , وام بانکی لکسوس

قیمت lexus 2015 

اولين نکته اي که در برخورد اول با اين خودرو توجه بيننده را به خود جلب مي کند زاويه جديد خمش ستون انتهايي خودرو و طراحي پنجره هاي درهاي عقب خودروست. RX جديد کمي بيشتر از نسل پيشين خود با تعاريف خودرو SUV فاصله گرفته است.
برخودرد هنرمندانه انحناي شيشه عقب و شيشه درب هاي عقب خودرو در محل ستون C طرحي بسيار پويا و جديد را در ذهن بيننده ايجاد مي کند. هنگامي که از نماي جانبي به خودرو مي نگريد شيشه هاي کناري توجه شما را جلب خواهند کرد. ارتباط و تناسب ابعاد مابين شيشه و بدنه خودرو يکي از مهم ترين عوامل تأثير گذاري در طراحي خودروست.
يک اصل طراحي خودرو اين است که اگر ارتفاع خودرو را از سقف خودرو تا سطح زمين به سه بخش مساوي تقسيم کنيم، بايد نسبت شيشه ها به سطح بدنه را يک از سه در نطر گرفت. نحوه طراحي شيشه هاي کناري RX با توجه به اينکه سطح شيشه ها از تناسبات معمول خودرو، کمتر است، حس ديناميکي قوي و ظاهري اسپرت را به بيننده القا مي کند. اما از طرفي اين روند خوشايند طراحي، مشکلاتي را نيز دارد که مهم ترين آن تنگي فضاي داخل و به نوعي فدا شدن عملکرد خودرو در برابر ظاهر خودروست. واضح ترين مثال همين مشکل در اين مورد مرسدس CLS است که عليرغم طراحي اغواگر و استايلي مسخ کننده، از فضاي داخلي تنگ و تاريکي رنج مي برد. در اين گونه طراحي ها شما با طراحي فراتر از زمان و خودرويي با ظاهر کاملا ديناميکي روبرو هستيد.

اقساطی

 

2007-lexus-es350-27_800x0w