لکسوس با تسهیلات بانکی , فروش قسطی لکسوس , فروش لیزینگی لکسوس , فروش شرایطی لکسوس , شرایط اقساطی لکسوس , فروش تسهیلاتی لکسوس , وام بانکی لکسوس , فروش قسطی لکسوس , فروش لیزینگی لکسوس , فروش شرایطی لکسوس

لکسوس با تسهیلات بانکی 

پروژه LFA در سال ۲۰۰۰ آغاز و در سال ۲۰۰۵ در نمایشگاه دیترویت اولین مدل مفهومی آن رونمایی شد سپس در سال ۲۰۰۸ و باز هم در دیترویت مدل کانورتیبل آن در معرض دید علاقه مندان قرار گرفت. اگر چه این خودرو هیچ گاه به تولید انبوه نرسید اما برای اولین بار در پیست «نوردشیف» مورد آزمایش قرار گرفت. حتی در سال های ۲۰۰۸ و ۲۰۰۹ دو مدل از آنکه به تجهیزات خودروهای مسابقه ای مجهز شده بودند نیز در یک ریس ۲۴ ساعته در پیست معروف «نورس رینگ» شرکت کردند.

لکسوس تاکنون در مورد تولید انبوه این خودرو اظهارنظری نکرده بود اما چندی پیش اعلام کرده ۵۰۰ دستگاه از آن ساخته خواهد شد. خط تولید این اتومبیل مدرن در دسامبر ۲۰۱۰ شروع به کار می کند. هر چند قیمت LFA سرسام آور است اما سران کمپانی اعلام کردند که روی ساخت هر دستگاه از آن ضرر می کنند. این ادعا دور از منطق نیست چرا که آخرین خودرویی که با این امکانات و فن آوری ساخته شده فراری انزو بود که حدود ۶۵۰ هزار دلار قیمت دارد. در مقایسه با این قیمت، لکسوس ۳۵۰ هزار دلاری حکم یک حراج واقعی را دارد!

اقساطی

 

419420_906