قیمت لکسوس شرایطی , فروش اقساطی لکسوس , فروش قسطی لکسوس , فروش لیزینگی لکسوس , فروش شرایطی لکسوس , شرایط اقساطی لکسوس , فروش تسهیلاتی لکسوس , وام بانکی لکسوس

قیمت لکسوس شرایطی 

کمپانی لکسوس به ساخت خودروهای لوکس و در عین حال کارآمد و قابل اعتماد شهرت دارد. اتومبیل های این برند ژاپنی که در واقع همان «تویتای لوکس» است با رقبایی نظیر بنز و ب ام و در تقابلند. اما این بار لکسوس پا را فراتر نهاد و خودرویی را روانه بازار کرد که باعث شگفتی همگان شد؛ یک خودروی سوپراسپورت ۳۵۰ هزار دلاری با نام LFA که برای رقیبی کهنه کار همچون فراری، کری می خواند!

نرمی، راحتی و آرامش از ویژگی های ذاتی لکسوس هستند. حال باید دید با این شرایط چرا زیبای ژاپنی پا به عرصه دنیای سوپراسپورت ها نهاده است.

آنها توجیهات مختلفی در مورد پروژه LFA خود دارند. به گفته مسئولان کمپانی، این خودرو به خط تست F لکسوس رنگ و بوی دیگری می دهد، به علاوه تویوتا می تواند تکنولوژی های جدید همچون ساختار فیبرکربنی را با دقت مورد آزمایش قرار دهد. از آنجا که این اتومبیل به افراد خاص نظیر کلکسیونرهای خودرو یا افراد مشهور و ثروتمند فروخته می شود، اعتبار و ارزش این برند را افزایش می دهد. از نظر بحث تولید و فروش می توان گفت LFA که در سال ۲۰۱۲ روانه بازار می شود بدون شک یکی از تولیدات مهم این کارخانه خواهد بود در حالی که همین موضوع، تبعات زیادی را به همراه خواهد داشت.

اقساطی

 

35345