فروش اقساطی تویوتا کرولا , فروش اقساطی تویوتا کرولا xli , فروش قسطی تویوتا کرولا xli , فروش لیزینگی تویوتا کرولا xli , فروش شرایطی تویوتا کرولا xli , شرایط اقساطی تویوتا کرولا xli

فروش اقساطی تویوتا کرولا:

از زمستان ۱۳۹۲ زمزمه های شروع رویدادی بزرگ شنیده می شد و در سراسر شهر تبلیغاتی گسترده با عنوان “پرفروش ترین خودرو جهان” دیده می شد.
به گزارش پرشین خودرو، همه می دانستند که خودرو کرولا، پرفروش ترین خودرو جهان است اما این بار چه اتفاقی افتاده است که معرفی این خودرو محبوب با رویدادی بزرگ همراه شده است؟ علت این بود که کرولا ۲۰۱۴ در طراحی اتاق و بدنه دگرگون شده و ضمن حفظ اصالت همیشگی، جذابیت فراوانی پیدا کرده بود.

از اسفند ماه ۱۳۹۲ پیش فروش کرولا ۲۰۱۴ آغاز و نوید ورود مدل ۲۰۰۰ سی سی آن به مشتریان عزیز داده شد. مشتریان گرامی و ارجمند ایرتویا به این رویداد بزرگ پیوستند و از ورود جدیدترین مدل کرولا استقبال بی نظیری به عمل آوردند. بالاخره انتظارها به پایان رسید و کرولا ۲۰۱۴ پرفروش ترین خودروی جهان به ایران آمد!

و اما خبر خوش دیگر اینکه، از امروز کرولا ۲۰۱۵ مدل GLI با حجم موتور ۲۰۰۰ سی سی نیز با شرایط فروش اشاره شده در آگهی به فروش می رسد.

اقساطی

تویوتا-کرولا-6-640x317