شرایط لیزینگی لکسوس es250 , فروش اقساطی لکسوس , فروش قسطی لکسوس , فروش لیزینگی لکسوس , فروش شرایطی لکسوس , شرایط اقساطی لکسوس , فروش تسهیلاتی لکسوس , وام بانکی لکسوس , فروش قسطی لکسوس

شرایط لیزینگی لکسوس es250 

. اما از طرفي بايد اين نکته را نيز بپذيريد که در کنار همه اين ويژگي ها تنگي فضاي داخل و نوعي احساس خفگي نيز همراه شما خواهد بود. اما با توجه به ابعاد خودروي RX و کلاس اين خودرو، اين نکته منفي، چندان آشکار نمي شود.
جلوي خودرو ساده و زيبا طراحي شده است. خطوط تيز و زواياي تند قسمت جلوي خودرو، شما را ناخوداگاه ياد طرح هاي راديکال شرکت ” آکورا” مي اندازد. اما در اين بين از شباهت هنرمندانه چراغ هاي اين خودرو با چراغ هاي سري LS و IS اين کمپاني نمي توان به سادگي گذشت. شباهت هاي نسل جديد آر ايکس با نسل دوم خود به مراتب کمتر از شباهت هاي نسل دوم و نسل اول اين خودرو مي باشد. به همين دليل در هنگام مشاهده اين خودرو به نظر مي رسد که با سري جديدي از کمپاني لکسس روبرو هستيم نه با آر ايکس جديد. اما هنگامي که با دقت بيشتري به خودرو نگاه کنيم رگه هاي از پدر را در اين خودرو مشاهده خواهيم کرد. سپر بزرگ و عضلاني قسمت جلو و جلو پنجره اي که نسبت به نسل قبلي اين خودرو جديد سازي شده اند گوياي اين شباهت هاست.

اقساطی

 

1295789226_lexus_www_axbaz_com